Novinky

Zverejnené: 13.03.2018

Prepracovaný modul pre newslatter

Zverejnené: 13.03.2018

Modul ponuky

Zverejnené: 13.03.2018

Čisté URL adresy

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov
    SlovenskýAngličtinaČeštinaDeutschland

    0 ks 0.00 €

    Už v základe dostanete najvyššiu, responzívnu verziu eshopu, a to iba za 80 € mesačne.

    Systém využíva kvalitné URL adresy

    umožňuje vypĺňanie všetkých dôležitých Google či Facebook značiek

    Posiela aj štrukturované údaje, má kanonizované adresy v stránkovaní, možnosť presmerovať neexistujúce adresy, napr. po zmene názvu kategórie či vypredaní kľúčového produktu. Spĺňa všetky predpoklady pre umiestnenie na popredných pozíciach vo výsledkoch vyhľadávania.

    Administrácia umožňuje jednoducho spravovať kategórie či pridávať produkty buď ručne, alebo formou hromadného importu z excelovskej tabuľky. Máte XML import od dodávateľa? Žiadny problém, napojíme Vám ho na mieru.

    Správa objednávok formou statusov je veľmi prehľadná a automaticky informuje zákazníka emailom či SMS správou o postupe vybavovania. Keď k tomu pridáte hromadné vystavovanie či tlač faktúr a ďalších potrebných dokladov (predfaktúra, potvrdenie o platbe, dobropis, dodací list, škodová faktúra), máte k dispozícii naozaj silný nástroj. Nechýbajú ani exporty pre viacero účtovných softvérov, ktoré dokážeme dorábať aj na požiadanie.

    Odovzdávanie balíkov dopravcom nikdy nebolo jednoduchšie. V tejto oblasti sa riadime heslom "Už nič nevypustujete ručne!". Pridali sme teda exporty pre všetky kuriérske spoločnosti pôsobiace na Slovensku, ako aj pre Slovenskú poštu.

    Pracovanie so zákazníkmi

    užitočné nástroje pre prácu so zákazníkmi a budovaní povedomia

    Porovnávače cien sú ideálnym prostriedkom pre získanie nových zákazníkov. Systém preto obsahuje export pre tie známejšie z nich, ale vďaka jednoduchému nástroju si pridáte ďalšie na niekoľko kliknutí.

    Ak už budete mať ľudí na stránke, oslovte ich jednou z troch chatovacích služieb. Dajú sa v nich nastaviť kritéria pre začatie automatického chatu, napr. ak sú u Vás dlhšie ako 4 minúty.

    Ako motivácia k nákupu tiež poslúži jednorázový zľavový kupón za prihlásenie na odber noviniek. Je to výhodné pre obe strany - odberateľ získa zľavu a Vy prostriedok, ako ho v budúcnosti osloviť. Môžete tak urobiť HTML newslettrom obsahujúcim Vami zvolené produkty s odkazmi priamo do ich detailov.

    Ak by to náhodou nestačilo, zabodovať môžu aj zľavy za výšku nákupu - čím viac človek nakúpi, tým väčšiu zľavu dostane. Cenové hladiny aj výšky zliav máte plne pod kontrolou.

    Overovací prostriedok ReCaptcha

    a mnoho dalších systémových funkcií

    Marketingové nástroje od Googlu či Facebooku umožňujú prostredníctvom reklám upútať pozornosť návštevníka na produkt, o ktorý sa už u Vás zaujímal a zvýšiť tak šancu jeho objednania práve vo Vašom eshope.

    Implementovali sme aj overovací prostriedok ReCaptcha od Googlu pre vyššie pohodlie pri odosielaní formulárov. Stačí jednoducho zaškrtnúť políčko "Nie som robot", netreba odpisovať zložitý, ťažko čitateľný kód z obrázka. Produkty sa dajú jednoducho pridávať do porovnávača, zobrazíte si ich tak viacero na jednej podstránke a ihneď vidíte rozdiely. Posledné prezerané produkty sú veľmi užitočné.

    Systém spúštame na vlastnom virtuálnom serveri s rýchlymi SSD (sú násobne rýchlejšie ako klasické pevné disky) a vlastnou IP adresou. Projekty sú skutočne svižné s možnosťou ďalšieho zvyšovania výkonu.

    Funkcií je skutočne veľa, v tomto článku sme vybrali tie dôležitejšie. Určite však oceníte aj iné vychytávky, ako je duálny strom pre porovnávače cien, ktoré potom rýchlejšie zaradia Vaše produkty; inteligentný košík a veľa iných. Kompletný zoznam si môžete pozrieť na stránke http://webroyal.sk/tvorba-eshopu-cennik.php

    Ako firma sa špecializujeme na tvorbu e-shopov už 14 rokov. V ich priebehu sme spoznávali trh a napísali 2 rôzne a rozsiahle systémy. Keďže chceme byť ďalej úspešnou firmou, vo vývoji pokračujeme tak, aby sme klientom dokázali poskytnúť vždy moderné a kvalitné riešenie.


    DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

    PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 5% ZĽAVU