Novinky

Zverejnené: 13.03.2018

Prepracovaný modul pre newslatter

Zverejnené: 13.03.2018

Modul ponuky

Zverejnené: 13.03.2018

Čisté URL adresy

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov
    SlovenskýAngličtinaČeštinaDeutschland

    0 ks 0.00 €

    SEO optimalizácia... Určite áno...

     

    SEO optimalizácia je veľmi dôležitá, ale povedzeme si rovno, že po silných kľúčových slovách sa už roky snaží konkurencia byť prvá, nebude to teda také ľahké, ale dá sa to. Vaša výhoda bude kvalitná optimalizácia kódu systému e-shopu, ktorá je nutná ako základ pre kvalitné a dlhodobo dobre udržatelné seo.

     

     

    Ak Vaša konkurencia nebude seo bojovník, nasadením responzívneho e-shopu z kvalitne vyplnenými SEO boxami, xml sitemapami, štruktorovanými údajmi pre produkty a ssl zabezpečením z trošku lepšou návštevnostou predbehne aj konkurenciu, ktorá je dlhodobo na prvých stranách.

     

    Vďaka štrukúrovaným údajom pri produkte môžeme získať lepšiu návštevnosť na detaily produktov čím získavate v niektorých prípadoch 1 000 klúčových slov. Tieto produkty majú vo výsledku vyhľadávania uvedenú aj cenu, prípadne parametre produktu.

     

     

    Množstvo e-shop je ešte zastaralých a nepoužíva moderné technológie, ktoré vyhľadávačom pomáhajú lepšie rozpoznať ich obsah. To je Vaša výhoda, nakoľko výmena existujúcich systémov je celkom náročná.

     

     

    Niekedy však konkurencia celkom maká, budete teda musieť zamakať aj vy, alebo zadarmo to nebude.... :)

     

     

    Samotné ponímanie SEO optimalizácie nieje kód. Kód je základ, možno tak 20% a zvyšok tvorí off page optimalizácia. Jednoducho povedané, ak sa o Vás bude hovoriť na weboch, ľudia budú prichádzať na Vaše stránke aj mimo vyhľadávania google, stránka bude aktívna /nie 2 roky nezmenená :) / google Vás určite zobrazí radšej, ako stránku o ktorej nepočuť a nemá ani návštevnosť.

     

     

    Musíte sa teda zamerať na tieto oblasti:

    - budovanie návštevnosti

    - budovanie kanálov

    - vybrať vhodné kľúčové slová

    - písanie článkov do blogov

     

    Vo všeobecnosti je možné povedať, že ak sa o Vás bude hovoriť budete hore. Pre naších zákazníkov máme pripravené návody pre všetky z uvedených oblastí.

     

     


    Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.


     
     


    DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

    PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 5% ZĽAVU