Novinky

Zverejnené: 13.03.2018

Prepracovaný modul pre newslatter

Zverejnené: 13.03.2018

Modul ponuky

Zverejnené: 13.03.2018

Čisté URL adresy

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov
    SlovenskýAngličtinaČeštinaDeutschland

    0 ks 0.00 €

    Zdroje návštev - vytváranie kanálov

    Je dôležité, aby bolo viacero kanálov, ktoré privádzajú zákazníkov. Ak Vám každý kanál pridá denne 2 objednávky, môže ich však byť daleko viac, vy máte zrazu úspešný e-shop....   :)

    Porovnávače cien

    Porovnávače cien Vám viac menej okamžite po zadarední Vaších produktov a dobití kreditu začnu sprostredkovať stovky návštevníkov. Deje sa tak vďaka tomu, že na ich stránky chodia 100 000 návštevníkov porovnávať ceny produktov a kvalitu služieb. Nie vždy je kľúčová najnižšia cena, veľkú rolu hrajú aj recenzie, dostupnosť a vyhľadateľnosť.

    PPC reklamy - Google, azet click, sklik

    Pre väčšinu e-shopov hlavný zdroj návštevníkov.

    Ppc reklama je v súčasnej dobe hodnotená ako najefektívnejšia, aj keď dobre zacielená reklama na sociálnych sietiach pri určitom druhu produktov môže prinášať väčší konverzný pomer. Záleží teda na tipe produktov, ppc reklama však musí byť tak či tak.

    Reklamy - facebook, google

    Newlatter

    Pomocou newslatteru viete zákníkom zdarma posielať grafický newslatter z akciami, novinkami na jeho mail. Posiela sa zákazníkom, ktorý sa prihlásia na odber noviniek. K tomu, aby sa prihlásili ich môžete motivovať jednorázovou, alebo celkovou zľavou na tovar. Ak už raz zákazník príde na Vašu stránku aj keď to neskončí nákupom, ale pridaním do newslattera je to prvý krok je jeho budúcej objednávke....

    Pozrite si návod pre prácu s newslatterom

    Remarketing

    Ak príde človek na Váš e-shop a google, ktorý ma tisíce partnerkých stránok /youtube, zoznam.sk, pokec.sk, sme.sk atd./ si poznačí, ktoré produkty si zákazník pozeral, teda sa mu páčia lebo ich navštívil viac krát a jeho správanie neskončilo objednávkou viete tomu človeku zobraziť reklamu na Vás, alebo jeho konkrétne produkty vďaka čomu na Vás nezabudne. Momentálne sa jedná o jednu z veľmi efektívnych reklám, ktoré prinášasú silný konverzný pomer.

    Rovnako ako u google funguje remarketing aj na facebook. V našom e-shope máte všetko pripravené pre exporty a taktiež Vám poskytneme návody ako si správne prepojiť Váš e-shop s remarektingom.

    Sociálne siete - skupiny

    Pridajte sa skupín na facebooku. V skupinách sú tisíce ľudí a vy budete do nich môcť postovať Vaše odkazy zadarmo :) Ak budú zaujímavé, budú sa komentovať a likovať uvidia ich tisíce ľudí a Vás to nebude stať ani korunu :)

     

    Klasická reklama

    Nezabudol by som ani na klasickú reklamu. Vďaka nej získate priame príchody na Váš web. Dá sa predpokladať, že vrácmi seo optimalizácie sú hodnotené aj priame vstupy na stránku /nie odkazy zo stránok/ čo pre google musí znamenať, že ste väčšia firma a ľudia sa zaujímajú o Vaše informácie.

    Blog v kombinácií zo sociálnymi sietami, bannermi a ppc reklamami.

    Zlavomaty

    Stránky s vysokou návštevnosťou /bazos + inzercia + modrýkoník/

    Na tieto stránky chodia denne tisíce ľudí. Vy si na týchto stránkach môžete uverejniť reklamu, alebo vhodne napísaný inzerát čo je pre Vás další silný kanál z ktorého viete získať stovky návštevníkov za reklatívna malý poplatok.

     

     


    Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.


     
     


    DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

    PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 5% ZĽAVU